about

ročník 96, modré oči a jsem poměrně okouzlující. jmenuju se Tereza, říká se mi Jednička, a to i přes to, že občas z pusy vypustím docela sračku. Jednička se z mouhýho meme stala mým alter egem, stala se mnou. znamením jsem beran, a tak od narození vzdoruju. jsem vlastně takovej docela dekadentní dáreček.

studuju žurnalistiku, ale ne na Univerzitě Karlově. až dostuduju budu jenom diplomovaná specialistka a jsem s tím naprosto ok. i když občas mě ofoukne závan touhy po vzdělání a začnu přemýšlet, že si ještě udělám bakaláře.

můj život je docela jízda. furt pořádně nevím kdo jsem, co jsem, natož kým bych chtěla být. svojí kariéru jsem jako malá chtěla rozjet v oboru chemie, pokračovala jsem přes prezidentku, právničku, až jsem nakonec skončila v médiích. vždycky jsem byla přesvědčená o tom, že budu psát. tak píšu. ale dostala jsem nabídku být speakerem. každou sobotu a neděli, od dvou do šesti, říkám samou velkou supru na Rádiu SPIN 96,2 fm.

cestuju většinou sama a za málo peněz. když mám volno, tak běhám po Scéně. lyžuju. mám kocoura. občas něco vyfotím, ale spíš poslední dobou jenom říkám, že občas něco vyfotím. je se mnou sranda. ráda piju víno. s kamarády, i sama. a už dva roky statačně světu tvrdím, že začnu jíst zdravě, a budu cvičit. protože chci #hotbodyforsummer.

a tohle není fashion blog.