about

ročník 96, modré oči a vlasy podle nálady. vlastně se podle vlasů orientuju líp jak podle měsíců. třeba když jsem byla na Yung Leanovi v roce 2016, měla jsem mandlovou barvu a hezkou délku. dva týdny na to jsem se ostříhala na chlapce. to jsem pracovala na Spinu a tahle délka mi vydržela po celou dobu hlavního pracovního poměru. hned s výpovědí jsem se obarvila na růžovo. když jsem měla fialový vlasy, viděla jsem naposled Alberta. v zimě jsem měla barvu modrou. jezdila jsem na lyže. a s hnědou jsem zase začala být trochu normální, ale přestává mě bavit.

studuju žurnalistiku a snad jednou ze mě novinářka i bude. nechci dělat zpravodajství a chci si psát, co chci. jestli tohle řeknu u pohovoru, tak ale možná tak zažiju fakin pohádku. ale necháme to uzrát, nemůžu přece chtít všechno hned. klidně napíšu i to, co nechci. a když to nevyjde tak nevadí. v médiích je pozic spoustu. a nebo budu makat někde ve skladu a psát si zadarmo blog.

pracuju. teď hodně. po nocích jako recepční. občas i přes den. a taky mám nový flek v rádiu. pracuju teď hodně, protože mi zavoněly peníze, a nemám čas chodit pít alkohol, nebo myslet na sračky, co mi ničí hlavu. a já si pak jako člověk připadám strašně. že mě to dožene vím, ale na to je ještě čas. můj terapeut mi říkal, že s mým psychickým rozpoležním není vhodné, abych pracovala přes noc, a pak rovnou šla do školy. asi má pravdu. jo, a chodím k terapeutovi. občas. teď zrovna ne.

mám kocourka. jmenuje se Yoko a zatím to je ještě koťátko. ale pro mě to bude vždycky koťátko.

a tohle není fashion blog. občas se tu něco mihne, protože jsem furt holka, a občas se ráda oblíkám, a mám hodně ráda make-up, a rtěnka, a paletky, a tak. ale není to tradiční blog. je tu život a život okolo. nějaký můj názor, poznámky z cestování, moje oblíbené knížky a alkoholové historky. takže až budu slavná a budete chtít navazovat spolupráci, příjímám určitě doporučuju mě uplatit lahví dobrého vína, pěkným čtením nebo letenkou. Božkov rumy tradiční, případně Bombay, kdybyste se chtěli rozšoupnout, beru taky.

s láskou,

vaše Tereza Jednička

ps. já vím, že nepíšu velká písmena. prostě se s tím smiřte.