#00_1girl1prague

1girl1prague

kolikrát se člověk podívá na svojí práci, celou ji vezme a založí ji do archivu. kolikrát se sám sebe zeptá, jestli to, co dělá, dělá dobře. jestli to má smysl a jestli to nejde dělat líp. pak se stejně vezme, zmuchlá a zahodí do koše. opravdu chcete soubor trvale zahodit?

takové ty „životní“ změny u ženy poznáte podle vlasů. Coco Chanel tehdy řekla, že žena která si ostříhá vlasy, je připravena změnit svět. já bych to upravila tak, že žena, která si nezastřihne pouze konečky, je připravena změnit hlavně sama sebe.

když jsem si tehdy na jaře roku 2016 ostříhala vlasy na chlapce, jak radila Coco, jediný co bylo připravený se změnit, byla moje orientace. asi vás to bude šokovat, ale krátké vlasy nejen, že vyzařující jistou dávku emancipace, ale taky vám dodájí jistou dávku lesbické síly. o tu samozřejmě nikdo nestál, svět jsem s ní rozhodně nezměnila a ani svět kolem mě se nezměnil, takže jsem nechala růst zpátky na svoje rozkošné mikádko.

můj život se skládá především z mých rozmarů, který si hrozně ráda plním, tak změny na mých vlasech jsou prostě impulzivní záležitostí. když mě jeden den napadne, že by bylo zajímavý mít udělanou trvalou, tak druhý den sedím v křesle, poslouchám zběsilý esoterický řeči kadeřnice a samozřejmě se aktivně zapojuju do konverzace, protože horoskopy jsou life.

mimochodem, jeden z těch horoskopů mi napsal, že mě v červnu dožene moje minulost. přísáhám, že to tam bylo napsaný. už nevím kde to na těch internetech psali, ale prej mi moje sexualita pomůže ve finančím zisku, na což furt čekám, ale mám si dát bacha na tu minulost. a jak si z těch horoskopů většinou dělám prdel, tak si teď říkám, jestli si náhodou oni nedělají prdel ze mě.

behěm toho, co jsem vzpomínala na všechny ty svoje prohřešky vůči svojí duši, duším ostatním, heil satan, tak jsem si vzpomněla, že ZASE dělám věci přesně tak, jak nechci. proč dělám něco tak, jak nechci? protože poslouchám ostatní, myslím na ostatní. příležitostně popřu sama sebe a to malý kurva, co do toho textu chci vložit, zase backspacem odstraním. protože i když se oblíkám jako chlapec, tak pořád disponuju dvojkami prsy, a zřejmě budu tedy dívka.

takže se ZASE vyhazuju do koše a zkusím to teď dělat tak, jak chci. přece jenom už jsem připravená nechat si i nějakou dobu stejný vlasy.

na závěr se podělím s věcí, která vyjadřuje moje aktuální psychické rozpoložení, protože mooooo, i’m to smoooooth, a taky jsem kráva

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s