#palma de mallorca: jak si kluci vybírají dortíky v zavřených cukrárnách

společně s Veronikou jsme odletěly na Mallorcu, do hlavního města samozřejmě. přece bychom neletěly do nějakého Německého letoviska, když můžeme být na pláži se Španěly. vždyť Španělové jsou super hot. a taky že byli, ale…

to jsme takhle v jakési sámošce pár bloků od našeho hostelu, stojíme u pokladny se dvěmi lahvemi vína, když v tom zpozorujeme skupinku tří kluků, jak na nás od vedlejší pokladny koukají. jeden takový akorát pro Veroniku, jeden takový akorát pro mě, když opomeneme moje zalíbení v těch mladších, a třetího si už nepamatuju. každopádně se k platbě dostali dřív než my a s pár ohlédnutími opustili prodejnu.

naštěstí jsme je našli hned vedle před zavřenou cukrárnou, jak si prohlížejí prázdný košík od pečiva, a když kolem nich projdeme, tak se za námi rozcházejí. doprovází nás za zády až nahoru na semafory, kde se bez jediného slova každý rozcházíme svým směrem.

tak proč si tyvole vybírají dortík ze zavřený cukrárny, když nás nechtějí pozvat do jejich bytu s jistě funkční klimatizací, kterou my nedisponujeme? já taky chodím do hračkářství, kde si dvě hodiny prohlížím hračky. sice si třeba žádnou nekoupím, ale aspoň je všechny ošahám a pomačkám nějaké čudlíky.

podobně záhadná situace se nám stala o půlku lahve později. ačkoliv už byla dávno noc, větraly jsme se z vedra na betonku mezi jedním klubem a promenádou, když kolem nás projelo auto, ze kterého téměř vypadávaly dvě hlavy. to následně zaparkovalo u přilehlého parkoviště, vystoupily z něj ty hlavy i s tělem a posadily se na betonek k nám. pronesla jsem velmi elegatním hlasem jedno milé Hi. Veronika pohodila jejími dlouhými hnědými vlasy a oni? se zvedli a odešli.

podle mě je moje Hi docela dobrý a Veroniky vlasy háže fakt dobře. samozřejmě jak jsou dlouhý, tak mě občas trefí, ale proč si tyvole k nám sedají, když nás nechtějí pozvat alespoň na tichý, doopravdy chládící větrák, kterým nedisponujeme? jsem si jistá, že jsme se už v té době s Veronikou ochladily na konverzační teplotu. i když za ten týden jsme stejně vypotily duši.

tyhle dvě záhady se samozřejmě dají vysvětlit, i jinak než že jsme hnusný. jak mi po mém příjezdu sdělila moje kolegyně z rádia, tak Mallorčani nejen, že úplně neumí moc anglicky, ale nemají rádi turisty. žádný. tahle verze by vysvětlovala víc věcí, než jen nedostatek testosteronu v naší přítomnosti, ale o tom jindy.

každopádně co si budeme povídat, my jsme super hot, což dokazují i následující fotografie, takže jestli se tam někdy vrátíme, tak jedině s větou Hola, ¿puedo traerte aire acondicionado?

ale aby to nevypadalo, že jsme úplně nezaskórovaly, tak zaskórovaly. při jedné naší noční koupačce nás po půl hodinovém koukání jak se koupeme, oslovil kluk, jestli bychom mu nemohly dát Instagram. jenom mu bylo asi šesnáct a i já mám nějaké svoje hranice.

i já.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s