okurková sezóna

přijde mi, že snad jediným místem, kde neprobíhá okurková sezóna, je Mácháč. minimálně já si teda jako jedna velká okurka připadám. taky občas okurku jím k obědu. u okurek je asi v pořádku, že jsou právě v okurkové sezóně. okurky jsou fajn.

kdyby se mě teď někdo zeptal, kým bych chtěla být, tak právě okurkou. byla bych svěží a fresh, ale jsem jenom Tereza, tak je mi akorát horko a jsem celá ulepená. i když už je konec července a dny se začínají zkracovat, tak léto ještě není na ústupu. minimálně moje předpověď počasí to říká. prej mírnej pás. tojo.

já ti dám počasí, jen počkej. ale až se trochu ochladí. takhle jsem ráda, že se vůbec vyspím. ono je občas těžký spát. v noci se mi zdálo, že jsem měla na nějaké velké akci hostovat pana Krause, a když jsem se jenom dotkla slávy, tak mi řekl ať jdu pryč, že to převezme. jak se má pak člověk dobře vyspat, když se mu zdají takové věci. jak se má vyspat, když mu ve snech probíhají lidi, které dlouho neviděl. a jak se má vyspat, když se v nich odráží každá hloupá myšlenka.

pamatuju si, že když jsem jezdívala na tábory, tak většinu dní propršelo, a nemohli jsme chodit na koupák. jedna naše vedoucí nás nutila hrát si ve skupině jako oddíl. my si radši hráli ve skupinkách i s jinými oddíly. vlastně ten náš tábor byl takový specifický. vlastně jsme si tam všichni skoro pořád dělali, co jsme chtěli. většinou jsme chtěli hrát flašku. to tehdy se hrála flaška trochu jinak, než se hraje v pátek večer.

občas se tam dělal okurkový salát, ale v té době mi ještě nechutnal. to mi nechutnalo spoustu věcí, ale taková svíčková? ta mi nechutná furt. taky mi moc nechutnají čínské nudle, které mi dřív chutnaly. můj život je teď jako čínské nudle. moc mi nechutná. můj život je teď taková změť nudlí s kousky kuřete, kterou se snažím neohrabaně dát hůlkami.

okurku bych prostě vzala a nacpala si jí do pusy.

a červenec dostává úplnej diss. zvlášť za to zatmění měsíce, kdy se pro jistotu zatáhla celá obloha.

1 Comment

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s