#budapest: vlog

na začátku května jsem strávila dva dny v Budapešti. a když jsem tam byla sama, tak jsem si to sama se sebou užila naprosto spokojeně. já vim, že to občas vypadá všelijak, ale…

chtěla jsem si odpočinout, vyčistit si hlavu a moc nemluvit. ona se hlava čistí mnohem víc easy, když jste celý den na nohách, a koukáte se nahoru po hrozně majestic budovách.

našla jsem přes čtyřicet kilometrů, viděla všechno, aniž bych měla nějaký plán, stejně nepochopila ty maďarský peníze, zaplavala si v bazénku a omylem vlezla bezďákům do domečku. ze dvou kamarádek, co byly v druhém pokoji na mém apartmánu, se vyklubaly lesby, co hlasitě souložily, zatím co já jsem v kuchyňce pila savignon a večeřela těstoviny se špenátem a smetanou.

no, a poslední noc mě dohnala Terezovina, takže jsem do pěti do rána běhala po klubech s nějakejma Brazilcema. myslím, že díky Rafaelovi umím trochu portugalsky. ráno jsem samozřejmě zaspala a na nádraží jsem přišla dvě minuty předtím, než odjížděl vlak. vlastně u mě už taková klasika.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s