novoroční poselství

říkala jsem si, že nebudu dělat žádný 2017 review, protože ono občas ohlížet se do minulosti není úplně ideální. ale pak mi došlo, že vlastně ten rok byl tolik klíčový v určitých věcech, hlavně v té kategorii osobního rozvoje, že menší flashback udělám. hlavně po tom, co jsem viděla svůj review na Snapchatu, tak mi tohle připadá mnohem vhodnější.

2017 jsem začala už tradičně ve Špindlu. a ne úplně šťastně, spíš tak jo trochu nešťastně. a tím nemyslím tu párty, ta byla pořád šťastná. a stejně jako letos, tam kde jsem začala, tam jsem si skončila. na zemi v namrzlých Špindlerovských ulicích. a stejně jako jsem se zbavila toho nejhoršího z akné, tak se začala klidnit ta moje šílená pubertální fáze, která přišla o trochu pozdějc, než bylo v plánu. musím být slušněj genetickej materiál. ale něco jsem s na tom obličeji nechala. ještě jsem mladá na to, abych přestala úplně řádit.

lidi samozřejmě přicházeli, i odcházeli. vlastně spíš asi odcházeli, ale o to byly pro mě ty příchody důležitější. vlastně jsem letos poznala pár lidí, který bych si ještě nějaký čas nechala. hlavně přišlo to moje slavný koťátko a za to jsem fakt ráda, i když se občas nechová jemně, a moje ruce vypadají jako kdybych rozjížděla nějakou emíčko rawr mUcQ game. he attacc, ale mostly he protecc.

img_1725

a pracuju. nebo alespoň druhou půlku roku. tu první to moc nevycházelo. sice dělám dlouhý směny a je to občas super nuda, takže kolikrát zvládnu jenom vstřebávat nějaké super crippling depression memíčka. jestli se něco pokřivilo, tak to byl rozhodně můj humor. ale je super utrácet peníze za věci, které nepotřebuju. rťenky za šest čí bang. tenisky bang. brambůrky bang. bramborový salát z alberta do vaničky si dávím jenom, když na něj mám chuť, ne proto, že musím bang. ale občas si říkám, jestli mi nebylo líp, když jsem nepracovala.

co ale na 2017 bylo nejdůležitější je, že jsem se srovnala. jakože srovnala sama sebou. vlastně po dlouhý době pociťuju nějakou spokojenost. a i když na otázku: „jak se máš?“ odpovídám: „jo, v poho, běhám mezi školou, prací, párty,“ tak se mám vlastně docela dobře. a vlastně jsem ráda, že jsem měla letos tolik prostoru být sama. já vás mám ráda lidi, to ne že, ale já jsem.

takže do 2018 jdu pozitivně. horoskop mi slibuje, že budu pořád honit zajíce (fakt to tam takhle napsali), že se stanu sexuálním magnetem, a taky že moje sexualita bude předpokladem pro to, aby se mi dařilo i finačně. takže jestli konečně utlumim tu šlapičku, co ve mě dřímá nebo se registruju na HledámSponzora.cz, je asi fakt ve hvězdách. a v červnu mě zase má všechno přitahovat, tak doufám, že můj život bude jako v Disneylandu.

a vy se mějte rádi.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s