me, myself & pho

jsem hrozně ráda, že jsem pho objevila poměrně nedávno. takže zatím, co jste si fotili vaše pho bo na instagramy, a diskutovali o tom, kde mají nejlepší, já jsem vesele jedla nudle s kuřetem. a dneska jsem to já, kdo jí pho, a vy pho nejíte, protože jste se přephoovali.

a proč mám ráda pho? protože je to je dobrá polívka. a jsou dny, kdy mám hroznou chuť na něco tekutého a teplého. je to úplně stejný, jako když lidi po párty jí česnečku. já mám po párty ráda pho, nebo třeba šunku. taky je sranda to jíst. nejsem žádný faker, používám hůlky. a vodu vypiju. ale než jsem získala takový grip, aby mi ty veselé rýžové nudle z hůlek nevypadávaly, chvíli to trvalo.

ale hlavně mě na pho vzal poprvý Michael a na pho jsme většinou chodili spolu, i když už jsme spolu nechodili. hahaha, slovní hříčka. a mně se hrozně líbí, jak se pho dlouho jí. pomalu, člověk se tam šťourá s těma nudlema a tak. pho je prostě ideální jídlo na povídání. já nevim, se mi prostě líbí ten rituál. jíst a povídat si. jenom nechápu, proč si tam furt stříká tu pálivou omáčku.

to zároveň přináší komplikace. třeba, že bych nikdy nešla na pho sama. já půjdu klidně na prase z grilu sama a budu si sama sedět a obírat žebírka. jakýkoliv jiný jídlo si sním sama, ale ne pho. a já mám na pho fakt hroznou chuť občas. teplý a tekutý. a Michael je bezcennej. člověk mu volá v půl 1. dvakrát, protože prostě spí. a pak mi řekne, že stejně není v mým bloku, že je v Ďáblicích, a že jde s Báčou na oběd. takže jsem nakonec místo pho jedla s klukama guláš. prostě wtf, jak můžu dojít od pho ke guláši.

a tak zkouším dál. zkouším Michaela ještě na večer, ale babičky večeře is winning. zkoušela jsem Daniela, ale že prý tired je. a už měl oběd. určitě taky od babičky. zkouším Gilla, protože jsem si myslela, že hodluje pho, ale napsal mi akorát Co? a pak mě vyměnil za alkoholy.

ale řekla jsem si, seru na to. když mám chuť na pho, tak si prostě koupím pho. a nebudu brečet, že na něj nikdo jít nechce. skončila jsem v práci, zašla jsem k číňanovi v mém bloku a objednala si pho. s sebou. a odnesla jsem si ho v termomisce domů. a tam jsem ho snědla. a byla to nuda. ale jenom na 50%.

oni zrovna dávali dva a půl chlapa, takže jsem na chvíli zapomněla, že jím pho sama. už jsem ho jedla s Alanem Harperem, který měl klíště na koulích. to je skoro lepší jak reálná společnost. a hlavně v té misce to bylo všechno tak speciálně naštouchaný, že než jsem přišla na to, jak to jíst nějak rozumně, jak si u toho nespálit pusu, a všechno, bylo to jako bych jedla pho poprvé. a taky mě obtěžoval kocour. to asi to bo. znamená bo hovězí, žejo.

lidi, choďte na pho. a povídejte si u toho. choďte na jakýkoliv jídlo a povídejte si u toho. ono se totiž u jídla povídá stejně dobře jako u alkoholu. jenom po jídle je vám vždycky jenom pěkně, zvlášť když máte v bříšku teplý a tekutý. phochopte to.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s