#2 life with Yoko, cats on catnip

šanta kočičí, eng. catnip – pro její působení na kočky se jí někdy přezdívá „kočičí kokain“. ve volné přírodě se kočky v porostu šanty válejí, trhají a kousají listy a nakonec se svinou do klubíčka. šanta je pro kočky neškodná, nemá vedlejší účinky a dle známých skutečností není návyková. (zdroj: wikipedia.cz)

to jsem se takhle jednou ráno probudila. ještě to bylo období, kdy jsem spala většinou v obýváku. Yoko ale neležel vedle mě, aby se po probuzení pomazlit, jak má ve zvyku. tak volám, Yoko, koťátko, ale koťátko nikde. on občas po ránu dělá čardáše a občas je tolerantní, takže je dělá někde jinde, než spím, protože mu pak zabavuju hračky. tentokrát si s čárdáši ale trochu ulítnul.

img_1006

našla jsem ho vedle v pokoji, jak přikrčenej leží ve spoustě bordelu. ten uličník prostě vyčmuchal catnip, co jsem mu koupila snad ještě dřív, než jsem si ho pořídila. abych ho potěšila až bude starší. legendy praví, že kočky mají catnip moc rádi. válí se v něm, čuchajího, běhají po bytě a některé kočky i halucinují. co bych pro svýho kocourka neudělala, že ano. říkám mu, Yoko, ty feťáku, vždyť jsou ti čtyři měsíce jenom.

byla jsem fakt naštavaná, protože to bylo všude. sušená šanta v mém oblečení, ve všem mém oblečení, v Yokově tašce, na zemi. a on se v tom válel a byl tak roztomilý, že jsem se vlastně ani už nezlobila. on je cute sám o sobě, tohle bylo overcute. ale pak začal běham po bytě a byl na mě po ránu moc akční a hravý. schovával se pod postelí, a pak na mě skákal. radši jsem utekla do školy, a nechala ho tam zfouklýho se svojí první drogovou zkušeností.

mě to fakt šokovalo. ono to tam leží na poličce dva měsíce. dva měsíce kolem toho lezl a přišlo mu to jako nezajímavý pytlík. ta puberta je fakt hrozná. jak u lidí, tak u zvířat. se prostě asi hlava zvrtne, nebo já nevim.

když jsem se po nějaký čtyřech hodinách vrátila, tak na mě čekal u dveří. a byl hrozně stoned. fakt. jako kdyby si dal jointa nějakého pořádného indiga. vzala jsem si ho k sobě k telce. jestli si pamatujete „long cat,“ zvlášť twitter uživatelé, tak v tu se proměnil. celý se na mě roztáhl, já ho pomazlila na bříšku, vyspal se a byl dobrej.

jenom takový tip pro uživatele koček. až půjdete svojí kočku také potěšit špetkou catnipu, při uklízení si buďte jistí, že je vaše kitty někde jinde. protože si říkáte, že už je to pryč, konec, ale koťátka taky rádi uklízí a během toho čuchají. a celý tenhle koloběh začne znova :-))img_0774

každopádně  on občas báva docela divný i bez catnipu. furt se neponaučil, že z levého okraje vany se padá do vody. z kuchyňský linky ho prostě kicknu dolů, když vařím. a místo toho, aby snědl kousek párečku, který jsem mu milosrdně dala, i když zrovna dojedl kapsičku, tak s ním půl hodiny běhá po bytě, protože páreček je top hračka. hlavně, že mu hračky kupuju 😦 ono ostatně, strkat hlavu do záchodu je prý taky mega prdel.

img_0962

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s