pátek the třináctého

nejsem pověrčivá většinou. občas jo, když mi to má přinést benefity, ale z pátku třináctého si nic nedělám. já kurvím věci dost sama o sobě klidně i v úterý dvacátéhodruhého. different day, same story. mnohem víc, než nějaký pátek třináctého, mě děsil fakt, že je Signal festival. ten je už tradičně taková malá divočinka. vlastně každý rok se nějak potkáme, že se podíváme na všechny ty instalace. kultura a tak. každý rok to dopadne ale tak, že dáme srazy na Míráku, a jdem koupit flašku k nejbližším čongům.

takže jsme včera srazili. pro jistotu už na Palačáku, kde žádná instalace v blízkosti není, ale chystali jsme se. v rukách vína. nakonec jsme nedošli na Mírák, ale na jednu akci, co pořádal kámoš, a jiný kámoš tam zase hrál. kultura jako kultura, žejo. ten koncert jsme nestihly. ale bylo to strašně skvělý místo. fakt skvělý koncept. možná kdybych se tam dostala jiný den, tak bych byla radši. tohle nebyl dobrý den na takový místo.

každopádně se tam stala taková situace.

celý to místo bylo takový hodně fre. a fre byly i záchody. unisexový, proti čemuž samozřejmě nic nemám, stejně tam byl jenom jeden. a byl za ten večer už fakt dobitej. mokrej, hnusnej, klasickej kalba záchod. trochu připomínal záchody v Crossu. takže jsem se snažila snížit šance na možnost styku, zaujala polohu lyžaře a… když v ten moment na mě ze stropu vyskákali tři týpci, slezli po žebříku a odešli dveřma.

pan-zach
chtěla jsem na odlehčení přidat nějaký klasický český humorný vtip o záchodě jako bonus, ale našla jsem jen toto

prostě čůrám a z očividně nějakýho tajnýho podkroví na mě vyskáčou lidi a odejdou. já se doprdele tak lekla. nenapadlo mě to jo. jo jásný, žebřík jsem viděla, ale podkroví bylo zavřený v ten moment. a najednou tam na mě vyběhou lidi? fakt jsem se lekla tak, že třeba na půl hodiny jsem ztratila schopnost dát dohromady nějakou souvislou větu. takže když jsem se to snažila někomu říct, tak jsem spíš zněla, jako že jsem si dala nějakýho super tripíka, a měla akorát halucinace. nemluvím z cesty, fakt na mě skákali lidi.

kontrolujte si záchody před tím, než je použijete. pořádně. i v tu nádržku na vodu. minimálně aspoň v pátek třináctého, protože pátek třináctého vás může úplně v klidu posrat.

Processed with VSCO with c1 preset

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s