honza

není ani náhoda, že se jmenuju Tereza, protože občas jsem fakt strašná Tereza. neznám jinou Terezu, co by byla víc Tereza než já. když se to všechno tak dobře sejde, tak jméno strašně charakterizuje. si i vezměte, že nějací lidé vám nepřipadají vůbec jako Lucie, ale spíš třeba Zuzany. a že kolikrát jsem nějaký holce říkala nějak jinak a dokázala jsem to odůvodnit jenom větou: „hele ale ty vypadáš, že se jmenuješ jinak.“

kdybych si udělala takový flashback do minulosti, tak vždycky jsem měla slabost pro Matěje a Matyáše. mám kolem spoustu Dominiků. a taky mám ráda Michaely. Michaly o trochu míň. éčko je éčko, no. a jestli znáte Sofii, tak ta je taky úplná Sofie. na tu se člověk podívá a řekne si: „Sofie.“ taky Davidové mi byli vždycky takový sympatičtí. zkuste si zadat do Google obrázků různá jména. všechny se tváří strašně podobně. ale Davida nezkoušejte, ona vám tam vyskočí hlavně ta socha.

nicméně, moje pointa směřuje k něčemu jinému. prostě jsem se nějakým způsobem ocitla v Honzím hnízdě. fakt mě to děsí. tolik Honzů je kolem mě, že i já se v tom začínám ztrácet. a může za to Honza Houska, který je prostě moje houska. ahoj Honzo. pak přišel Cross Honza. Cross, protože jsme se poznali v Crossu, a taky asi ze mě není moc rád, protože nejsem zrovna ideální v odepisování. taky jsem mu před dvěma týdny řekla, že se určitě ozvu, no a furt jsem se neozvala. haha. promiň Honzo. pak je tu Honza, kterýho vůbec neznám, ale snaží se mě od Povaleče, na které jsem ani nebyla, uhnat na nějaké vínko nebo kávu. a já jsem od Povaleče furt stejně neschopná. novinkou je berlínskej Honza, ale o něm nic teď neřeknu. no, a taky v práci mám novýho Honzu. dělá kontrolora a chodíme spolu na cigaretu v pět ráno. samozřejmě nesmím zapomenout na Honzu Haitla, svého oblíbeného spolužáka. a teď se k nim přidal Honza z Brna, co nemá rád feministky. a nezdá se mu moje láska k multiplám.

img_0320
já a Houska, s roztomilým Snapchat filtrem, abychom byli hoesky oba dva

 

to je jeden, dva,… sedm Honzů, se kterýma se řekněme aktivně bavím. a teď prostě jedu po dvou týdnech k mámě a ona se mě zeptá, tak jo je novýho, a já jí řeknu co jako tyvole? „no, takže byla jsem s Honzou v kině. Honza má řeči, že kdy zase přijdu do školy, přitom tam sám nechodí. a Honza tam vlastně taky moc nechodí. a pojedu do Brna, mám tam srazy s Honzou.“ a mezi tím bude xkrát, no víš kterej, ten jak jsem říkala. a nikdo z nich nemá žádnou přezdívku nic. všichni jsou to Honzové.

a ještě se v šestém pádě čísla množného skloňují Honzech. lol.

když si tak zpětně projedu svůj „seznam“ svých… ex-kamarádů, co se stavili u mě v posteli, není tam žádný jméno dvakrát. teda alespoň myslim. jsou tam dva Michalové, ale ten jeden má o to kouzelné éčko navíc. a jsem bože fakt vděčná. jak jsem říkala, éčko dělá hodně. hledat si kluky stejných jmen je úplně stejná past, jako si je brát ze stejného prostředí. to bych radši osouložila nějakého Bořivoje nebo Emericha, než tam mít sloupec třeba Tomášů.

Bořivoj

přemýšlím tak, jestli je možné abych přitahovala Honzy, nebo Honzové přitahovali mě. tím nemyslím samozřejmě, aby moje vagína přitahovala jejich penis. že prostě Tereza a Honza se rovná synchronizace, souznění a sounáležitost. že celkově se různá jména přitahují. nebo naopak nepřitahují. třeba Adély, s nima jsem nikdy kámoška moc nebyla.

každopádně mojí teorii by potvrdilo jedině, kdybych si jenom sakra vzpomněla, na jakém principu spočívala nějaká ta „kalkulačka lásky“ podle jmen. to mě učila Veronika, když jsme byly malé. ale samozřejmě fungovala jenom tehdy, když byl percentil větší jak 80%. když byl menší, tak jsme zkoušely zase jiné kalkulačky, jestli náš náš crush z tábora taky miluje.

1 Comment

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s