tady Jolanda, hodně budeš někde

není to tak, že bych věřila v zaručenou pravost horoskopů. občas, když si takhle otevřu numerologii, a čtu si, jak moje „osudová“ šestka na mě v devadesáti procentech sedí, tak si říkám, že na tom něco je. stejně jako, že jména, která máme nejsou náhodou. pak jsou zase věci, který věřit nechci. třeba, že mám sklony k alkoholismu a závislosti na automatech a jiných hazardních pochutinách. nebo když mi Aneta prozradila, že existují jakési ascendenty. podle mého ascendentu jsem jako dívka velmi atraktivní, přitažlivá a modrooká, což zajista jsem. ale až budu stará, tak budu možná trochu nelichotivá. a moje manželství a vztahy budou úplně k hovnu. zůstanu stará, hnusná a s dětma. dobré vyhlídky na budoucnost. naštěstí žijeme v roce 2017 a plastická chirurgie je už na docela dobré úrovni, takže kdyby se karty naplnily, mám ještě šanci.

Fotografie 07.09.17 v 13.22 kopie

ale ráda se v tom vrtám. když máte párkrát do týdne dlouhé směny u počítače, tak co lepšího bych měla mít na práci, než zkoumat sebe, případně lidi okolo, podle hvězd. zaručeně vědecky prokázaná pravost.

s tím jsem si oblíbila denní horoskopy. na Seznamu, protože mi Seznam připadá jako věrohodná stránka. a naprosto vhodná k určování mého osudu. znamením jsem Beran, a následující týden budu každý večer svému horoskopu dělat recenzi.

Pondělí 4. 9. 2017

V profesní oblasti hvězdy signalizují, že vaše práce je teď velmi pečlivá a efektivní, přičemž jste schopni řešit i složitější situace s klidem a úžasnou elegancí. Vycházíte velmi dobře i se svými nadřízenými a kolegy, nemáte si zkrátka nač stěžovat! S velkou chutí si zaflirtujete, nebudete ale tlačit na pilu. Vystačíte si třeba jen s letmými pohledy a svůdnými úsměvy. Hladina vaší energie je stabilní a naladění optimistické.

je pravda, že jsem na noční ani na minutku oko nezamhouřila, a s Houstičkou jsme pečlivě proskenovali blog jeho spolužačky. byla to fakt paráda. ale to  flirtování nevim, nevim. vzhledem k tomu, že jsem se za poslední dny pořádně nevyspala, tak moje oči držím otevřené spíš nasilím. takže pravděpodobně působím víc, jako že mám nějaký defekt, než femme fatale. hodnocení 2/5

Úterý 5. 9. 2017

Královna lásky Venuše má nyní po svém boku příjemného Merkura, s nímž rozechvívá ty nejsmyslnější struny vzájemné komunikace. Jejich milostná libreta se vám dostávají hluboko pod kůži a srdeční záležitosti se stávají hlavní delikatesou tohoto období. Při nákupech pro vás nebude problém koupit jen to, co opravdu aktuálně potřebujete. Nic jiného vás nedokáže zlákat.

královná lásky Venuše. to určitě. chtěla bych jí jednou potkat a vyříkat si s ní, o co jí jde. měla jsem chvilku, kdy jsem byla trochu slabší. kdy jsem si říkala. jo, je úterý, sice jsem řekla, že Michael je passé úplně zase. ale sex a potřeba a nevím, co bude. naštěstí jsem zase dostala důvod, proč silná být, a už je to zase pryč. okolo těch nákupů? to je true naopak. vzala jsem koťátko na očkování, a místo předpokládaných pětseti peněz jsem tam nechala líťo, a ještě musím na konci měsíce na přeočkování. takže jsem mu koupila jenom tašku, postroj a jídlo, protože dvacátého jedu do Berlína. a chtěla bych tam zakalit, nebo mít alespoň na bus. radši ušetřím na sobě, než na kocourkovi. hodnocení 1/5

Středa 6. 9. 2017

Během dnešního úplňkového dne můžete spatřit svou minulost v něžnějším světle. Luna vám dává smířlivost a schopnost vyrovnat se s nezdary, jež vám osud připravil, a uvědomit si vše pozitivní. Můžete také čerpat z nějakého úspěchu ve své minulosti. Během dnešního úplňkového dne budete klidní a vyrovnaní. Nikdo a nic vás nevyvede z rovnováhy, ostatním půjdete vzorem.

je pravda, že jsem byla poměrně stabilním zen módu. během svého pravidelného sezení jsem byla relativně neemotivní. klidná. porozuměla jsem všemu bez zbytečné expresivity. škoda, že se mě to nedrží každý den takhle. kdyby mě nerozčiloval Zrzavý s jeho blbýma řečma, tak bych možná zůstala v úplné rovnováze, ale dávám hodnocení 4/5

Čtvrtek 7. 9. 2017

Co se týče pracovní komunikace a důležitých jednání, jste na tom nyní excelentně, takže se nelze divit, že se stáváte na svém pracovišti vysoce oblíbenými. Hvězdy signalizují bezkonfliktní průběh událostí, žádná vlna krkolomností se na vás neřítí! Dařit se bude také navazování milostných nebo přátelských vztahů. Spousta lidí teď bude mít zájem se s vámi seznámit.

no já nevim teda. já jsem spala asi do dvanácti. fakt jsem si to užila a fakt se za to nestydím. jestli jsem díky tomu oblíbená ve svý třídě, to opravdu nevím, ale bože já přísahám, že ten spánek mi dneska stál za všechnu možnou bídu, kterou bych mohla dostat. a ta královna lásky Venuše podle mě sedí někde v těch kartách a trollí mě, protože jediný zdravý vztah, který v současný době udržuju je s mým kocourem. a ten časem nemusí být vůbec zdravý. hodnocení 0/5

Pátek 8. 9. 2017

páteční horoskop jsem musela vzít z nějakého Astrohledu, protože ten jediný na celém internetu si snad uchovává archiv. já včera odpoledne hodila šlofíka, a pak jsem byla strašně zmatená, a jela rovnou na vínka. prostě jsem zapomněla se podívat, co mi hvězdy přáli. Hoeska mi říkal, že mi horoskop v metru přál nějaký seznámení/sex, ale…

Vaše důvěryhodnost a spolehlivost vás v poslední pracovní den týdne katapultuje mezi nejlepší a nejoblíbenější pracovníky. Těsně před víkendem se vám tak nejspíš naskytne možnost získat kvalifikovanější pozici a s tím i lepší platové ohodnocení.

hodnocení 0/5. vždyť vůbec nepočítají s tím, že nemusím mít žádný hlavní pracovní poměr. ze sezení na recepci mě nikdo nepovýší. zvlášť když tam asi hodinu a půl dělám, že se koukám na Dr. House, přitom spím. jsem na tý noční prostě měla težkou krizi. a ani žádný povýšení nechci. to by pak znamenalo zodpovědnost a já jsem ráda, že tam mám klídek. a ta královna lásky Venuše?

já nevím no. co s těma horoskopama. ty denní jsou asi bullshit. ve většině případů prostě nesedí. myslí si, že už mám kariéru, přítele. že víkendy trávím s rodinou. pravda je, že nemám kariéru, přítele a včera večer jsem byla ve dvě ráno doma, protože mě to včera nebavilo. nebo jsem u toho nechtěla být. nevim. na druhou stranu si je asi budu pořád po ránu číst dál. jednak je to jediný text kromě Twitteru, který jsem ochotná vstřebat, jednak jednu funkci plní správě. stimulovat psychiku. taková seberevolta pro mozek. v Dr. Housovi v jednom díle říkali, že lidský mozek je schopný si všechno namluvit. vyvolat si nemoc, když skutečně věří, že jí má. říkám to dobře?

ale musí být mega prdel někomu věštit ty karty a psát horoskopy.

 

 

 

 

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s