ANÁL, LÁČO A ŽIVOHOŠŤ

říkala jsem: „nepojedu na Let It Roll. chci svoje volno strávit nějak rozumněji, než že se za pět tisíc vykalim na drumcích, abych ve finále skončila s hákáčem na stehně, protože jsem usla mezi stany.“ a Aneta mi zatleskala, protože to bylo podle všeho ode mě velmi moudré rozhodnutí, dospělé a vyzrálé. ale Áňo, asi bys mi moc netleskala. já odjela s těma lidma z Votvíráku na Novou Živohošť a rozumný večírek to fakt nebyl.

odstartovali jsme to už samozřejmě ve čtvrtek. nebo alespoň většina z nás. Michael běhal někde po Ďáblicích, a mně na otázku: „v kolik mě vyzvedneš?“ přišla od Honzy @KarateKida odpověď, že to vyřešíme zítra, že jsou doma a mají dva rumy, ale že klidně můžu na ty rumy přijít. takže jsem jela pochopitelně. Strašnice. ale usla jsem brzo a byla jsem ráda. prý se tam chvíli dělaly podivné erotické věci, tak podivné, že se Honza s Klibim zabarikádovali skříní v ložnici, zaspali, protože prostě měli skříň za dveřma a dobouchat se bylo nemožné. na Živárnu jsme vyjeli asi o dvě hodiny později.

img_9880

rychlá zastávka v Tescu, a když se daří, tak se jakoby daří. rumy v akci a vodka v akci pro členy Tesco Club Card, takže jsem se stala hrdou členkou Tesco klubu a můžu čerpat všechny výhody členství, především čtyřicet dvojku vodku za sto devět korun. a to se vyplatí. tohle byl asi poslední světlý moment, protože pak už to šlo všechno z kopce. nevím, jestli securiťáci tušili nebo netušili, co je čeká, ale koukali se na nás blbě už když jsme projížděli bránou.

bydleli jsme v Junior Kempu Toboga n(fakt tam je tobogan) asi? přiznám se, že nevím. přišlo mi to všechno jako jeden velký kemp, kde náhodně lidi stavějí stany, jenom u okýnka dostanete doporučení, kam si ten stan dát. střed je určený pro mladé lidi, jako jsme my, co jsou hluční, dělají bordel a securitky jim vyhrožují, že je z kempu vyhodí. rodiny s dětma jsou někde vzádu schovaný. a hlavně, a to je nejdůležitější, noc bez stanu stojí pro osobu šedesát korun a na záchodě není toaletní papír. za šedesát zkurvených korun si nemůžu utřít všechno, co si mám utříct?

pak přišla druhá rána. nikdo se nechtěl jít koupat. řekli mi, že půjdou, takže jsem vstala, vzala jsem si plavky, nafoukla plameňákana pití, no prostě jsem si vzala všechen svůj letní vodní partykit, a oni mi zase řekli, že ne? Marek seděl zkoláčkovanej v autě a nebyl schopný nic, zbytek říkal něco o tom, že je zima blabla. do vody jsem se pak samozřejmě dostala, když přijela další auta. víno jsem z plameňáka samozřejmě vylila, když přišla vlna, ale nikomu jsem to neřekla. letní party kit funkční as fuck. zase si nechám plameňáka na pofelky s vínem ve vaně.

později konečně přijela i ostatní auta a už to šlo úplně z kopce, protože prostě se začaly vytahovat flašky pomalu, spíš rychle. po tom, co teda na nás přišli třikrát securiťáci, že děláme bordel, a že by možná nejvodnější, kdybychom kemp opustili, pokud nebudeme respektovat pravidla nočního klidu, přesunula se část z nás do Céčka, místní diskotéky. a tím diskotéka myslím fakt diskotéka. ne nějaký kluby, housy, drumce a tak, ale místo, kde se přes den podává oběd a v noci to je Disco Céčko Živárna a hrajou tam klasický rádiovky a písničky na přání. ale Chief Keefa si nepřejte, toho nepustí.

každopádně jsme se tam s Klibim a Michaelem chtěli dostat zadarmo, protože padesát korun vstup se moc nezdál. Klibi si prostě nakráčel k těm dvoum paním s pokladničkou a snažil se jim vysvětlit, že tady zaměřuje zem k výstavbě nových chatek, a že teď mají pauzu, a měla by nás tam pustit za fre. jejich odmítavá reakce ho rozčílila a začal volat svému „šéfovi,“ aby to potvrdil. platili jsme padesát korun.

každopádně se podle indícií, co mám v telefonu, objevilo v pátek autíčko. já nevim kde a jak se to stalo, ale měli jsme auto. mrzí mě, že kluci ukradli nějaké nevinné dítě, ale to autíčko bylo fakt skvělý. jezdilo k vodě, jezdilo ve vodě. nemělo sice poklice a později ani volat. dokonce jsem ho i ztratila, když jsem ho zaparkovala někde po cestě do Lidovek a zapomněla jsem kam, protože alkohol, tma, krátkozrakost, myslela jsem si, že mi ho někdo ukradl. ale bylo to skvělý autíčko.

img_9976

sobotní den byl takový zákeřný, ale klasický. po probuzení cítila jako super anál, protože jsem ráno usla mezi stany, again, a svítilo na mě sluníčko, ja měla mikinu a byla jsem strašně přehřátá. Michael mě prý vždycky kutálel do stínu, ale moc mu to nevěřim, protože v tom stínu spal on vedle mě. stejně jsem ráda za toho šlofíka venku. druhý den jsem to zakempila u Kémy ve stanu a nebylo to úplně nejláčovější. ale tím, že bylo vedro, tak už konečně byly ready koupačky, a přísahám, že skočit po probuzení do vody bylo nejvíc top.

img_9961

o odpolední show se zase postaral Klibi. byl u vody s nějakým klukem, Pavel nebo tak něco, no a on byl hrozně moc, jakože fakt hrozně moc, takže je nějaká paní nějak okřikla.

„prostě ona nám říká ať jdeme pryč jako, protože byl ožralej, ale co jako, že tady mají děti a ať se chováme slušně, ale já jí říkám, že ne víš co, tak je trochu vožralej no, no a pak jsem jí řekl, že jí postřílim děti, no a pak jsem odešel teda.“

po tomhletom mnohem delším a mnohém záživnějím proslovu o nevhodném chování a střílení, se Klibi nějak jakože polil do rozkroku mezi nohy. do dnes probíhají debaty jestli se polil, aby skryl, co by nebylo skryto.

neděle byla prostě asi klasická neděle. já ty odjezdy nedávám, to vždycky dopadne špatně. ráno se probudím, vylezu ze stanu a teď vidím ten bordel kolem nás. nám se z toho našeho malýho stanovýho městečka stala regulerní skládka. já nevim, jak se to takhle může stát, ale všude byly odpadky. a tam, kde nebyly odpadky, tak to stejně bylo nějaký poblitý, a tam, kde to nebylo, ležel někdo od nás. takovej bordel kolem nás nebyl ani na Votvíráku. do toho se mám budit? zbičovaná mezi odpadky. konec. a Peťa jako bonus našel pod autem poslední rum. to byl už úplný konec, protože se zase rozproudil alkoholový večírek. a rozproudilo to Michaela.

Miša ty odjezdy taky nedává. na to, že celou sobotu prakticky prospal se nějak refreshnul, a zase začal dělat čardáše. ty odpadky se mi třeba strašně nelíbili a bylo mi blbý tam ten bordel nechat, tak jsem ho šla řešit, nějak cca. ho naházet do pytlů. třeba takový Kéma mi pomohl, ale Michael prostě šel, a ty pytle mi rozházel všude okolo, a ještě se v nich vyválel. mám tě ráda Michaeli, ale občas jseš fakt kokot. ❤ pak už jsme teda nějak odjeli. jenom se to muselo teda znova uklidit, abychom nedostali pokutu za dvacet k. Michael by tu dvacku klidně zaplatil a podával sekuriťákovy kovovou.

a posílám shoutout Bohemia Chips teamu, který se u nás zjevil a vysypal z kotlíku spoustu kotlíkových brambůrek. asi jsou fakt z kotlíku? jsou slaný s trochou větší špetkou rozmarýnu, ale jsou fakt dobrý, takže až půjdete do Kaufu, Tesca, wharever kam, tak je otestujte. třeba přijdou i na vaše místní koupaliště.

cesta zpátky byla dlouhá. půlku cesty jsem se dohadovala s Michaelem o tom jestli ho přepiju, protože jsem doopravdy přesvědčená, že ano. mám spoustu důkazů, ať to jsou odpadky nebo jeho slavný pády z eskalátorů. tolika důkazy si to prostě musím alespoň trochu myslet. minimálně mi bude druhý den tak tisíckrát líp jak jemu, protože se mu zhoršily kocoviny, a vlastně by mi ten teoretický soukromý možný úbytek trošku důstojnosti za to stál. pak jsme si zase vyslechli nového Tekashiho69 s Dalybem. třeba po stošedesátý za ten víkend. a hlavně, asi čtyřicet minut jsem čekala v autě, než se všichni nají v káefcéčku kýblem. čtyřicet minut. takhle dlouho nejsem ani v restauraci na poledním menu.

Živárna paráda a ještě bych tu kalbu klidně dojela až do konce, ale fakt jsem chtěla odjet, spláchnout ze sebe tu špínu, a nepřipadat si jako odpadek, a spát. v sedm ráno jsem vstávala na dvanáctihodinou směničku a nepřipadala jsem si úplně fresh. ostatně to nikdo znás. nejhůř asi dopadl Honza @KarateKid. po tom, co všechny jako hodný kluk rozvezl domů, zjistil v jednu ráno, že nemá klíče, telefon, no prostě se nemohl dostat domů. ráno, když se probudil tak zjistil, že je na seznamu pohřešovaných osob, protože se Matyáš s Chadimem vyděsili, když ho ráno nenašli v posteli. takové normální zakončení kalby.

img_9973

ty dnešní stavíky za to stály. všichni jsou spálený, já si dokonce opálila i můj vypálený bílý pruh od hodinek, protože jsem svoje milovaný Pusheen hodinky hned první den utopila a teď jsou rezavý. přivezla jsem si puchýř na dlani od cigára a Rebeka naopak nepřivezla zpátky svojí mikinu, ale ještě je šance, že je u mě v batohu. strašně jsem čarovala se svýma věcma v kufru auta. celkem se divím, že jsem v něm netratila i sebe. nevím jak moc tyto řádky a fotky dokáží udělat přesnou představu o tom, jak láčový to bylo. nahrála bych i nějaká videa, ale ty jsou dobrej přepal. nějaký věci by měli zůstal schovaný pod pokličkou, jak se lidově říká.

každopádně, jestli máte ještě nějaký volný víkend do konce léta, tak jeďte na Živárnu. je to fakt prdel. a kupujte od Marka ANAL merch. nemám ponětí jestli něco takového fakt existuje, Kéma nějaké anál triko a měl, a oba jsou to análové tak akorát, ale něco mi za zadarmo promo slíbil. doufám, že to byla flaška.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s