new year new me

to je prosím moje motto do roku 2017. protože nemám v plánu se jakkoliv měnit, nebo se snažit dělat něco jinak.

snažím se o to každý rok a nikdy se nestane nic z toho, o co se snažím a stanou se vlastně všechny ostatní věci, o který nestojím. a to nemluvím o tom, že 2016 byl fakt zkurvený rok, který si nezasloužil ani abych si pořádně vedla svůj diář. jsem ráda, že už je za mnou, i když mě moc neuklidňuje, že 2017 začal uplně stejně, v naprosté kalbě.

v jedné z mých prací pracuje i jedna paní, co ten objekt uklízí. vždycky hodíme kratší řeč, když přijde a zapisuje se. ona je přes horoskopy, víte? takže mi ráda říká, že kombinace mého znamení i čínského znamení je top kombinace plná ohně a štěstí a 2017? to bude můj rok a všechno bude nejlepší. vy jste beran a krysa, terezo? tak to je jasný, teď se vám bude jenom dařit. to říkala i roku 2016 a stál za HOVNO. takže paní uklízečko, nebudu pozitivně smýšlet, protože nevěřím na tu sílu „co si přeju, to dostanu“.

 new year, new me je o tom, že nic neočekávám. nebudu očekávat, že začnu konečně hubnout pomocí sportu, jíst zdravě, nebo že najdu „lásku“. nebudu očekávat, že se nějak kariérně posunu, ani že dodělám první ročník. nebudu ani očekávat, že začnu vést život v bytě nebo přestanu kalit. nebudu očekávat vůbec nic, nikdo ode mě nebude nic očekávat a nikoho tím pádem nic nezklame.

jediný, čeho chci letos dosáhnou je klid, umět dokonalé lívance a stát se toustovou královnou. to mi bohatě postačí.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s